Sprawdź,

co u nas słychać

Przeczytaj wszystkie z naszych aktualności, aby być na bieżąco!

EllipsesLeft
EllipsesRight

Zobacz,
co się u nas dzieje

Dzień Otwarty 9 marca!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Kandydatów z Rodzicami na Dzień Otwarty naszej szkoły połączony z rekrutacją.

Dodano: 2/3/2024

Omega na Śląskim Festiwalu Nauki

Drodzy przyjaciele nauki! 🧪📘 Z ogromną radością informujemy Was, że nasza szkoła bierze udział w Śląskim Festiwalu Nauki, a my będziemy tam obecni z pełnym przekonaniem, że nauka potrafi zawrócić w głowie! 🌪️

Dodano: 12/9/2023

Narodowe Święto Niepodległości

8 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Śląski oraz Narodowe Święto Niepodległości.

Dodano: 11/19/2023

Szkolny ogród

Tutaj zadziałała magia!

Dodano: 10/30/2023

PostImage

Zbiórka darów dla bezdomnych psów i kotów

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, który był obchodzony w dniu 4.10.2023 r., zaprosiłam osoby chętne do przyłączenia się do zorganizowanej przeze mnie już czwartej zbiórki dla bezdomnych zwierząt. Przez dwa tygodnie były zbierane różnego rodzaju najpotrzebniejsze rzeczy.

Dodano: 10/11/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się dnia 4 września.

Dodano: 9/1/2023

PostImage

Uczniowie Omegi laureatami ogólnopolskiego konkursu "Nauka dla Ciebie"

31 maja w Centrum Nauki Kopernik odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu "Nauka dla Ciebie".

Dodano: 6/4/2023