Sprawdź,

co u nas słychać

Przeczytaj wszystkie z naszych aktualności, aby być na bieżąco!

EllipsesLeft
EllipsesRight

Zobacz,
co się u nas dzieje

PostImage

🚑 Nasza szkoła przystąpiła do Programu „Ratujemy i Uczymy Ratować”!

Z radością informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do Programu edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. W ramach tego programu nasi nauczyciele uczestniczyli w specjalistycznym szkoleniu, aby przygotować się do prowadzenia zajęć z pierwszej pomocy.

Rajd szkolny – Błatnia

Uczniowie klas 4–8 wraz ze swoimi wychowawcami wzięli udział w szkolnym rajdzie górskim. Wspólnie wybraliśmy się w malownicze góry i zdobyliśmy szczyt Błatnia! 🏔️

PostImage

Konkurs standardów ochrony małoletnich „Bezpieczni razem”

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dotyczący standardów ochrony małoletnich „Bezpieczni razem” skierowany do wszystkich uczniów. Konkurs ten obejmował ważne tematy związane z bezpieczeństwem, a także telefonami alarmowymi i zaufania.

Zbiórka dla powodzian

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.

Z inicjatywy klasy 6a w naszej szkole organizowana jest zbiórka rzeczy dla powodzian. Osoby chętne do pomocy prosimy o dostarczanie rzeczy do Szkoły. Wszelkie dary prosimy zostawiać przy ochronie.

Dodano: 9/22/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025, które odbędzie się 2 września.

Dodano: 8/29/2024

PostImage

Za nami premierowy spektakl "School of Rock" na scenie Teatru Rozrywki!

To niezwykłe wydarzenie było wyjątkowe, ponieważ w rolach głównych wystąpili nasi utalentowani uczniowie!

Dodano: 6/18/2024